KappAhl

Dekorator/Leclerc/Lublin

Dekorator/Leclerc/Lublin

 

 

                     

Założona w 1953 roku w Göteborgu firma KappAhl jest jedną z czołowych sieci odzieżowych w Europie Północnej, posiadającą 370 sklepów stacjonarnych marki KappAhl i Newbie w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Polsce i Wielkiej Brytanii oraz sklep internetowy. Nasza koncepcja biznesowa polega na oferowaniu atrakcyjnej odzieży szytej według własnych projektów i w przystępnych cenach dla szerokiej grupy odbiorców. Do tej pory oznakowanie zrównoważonego rozwoju otrzymało już 53% naszych produktów.

 

Obrót za rok 2016/2017 wyniósł 4,9 miliarda SEK, a  liczba zatrudnionych w dziewięciu krajach sięgnęła około 4000 osób. Firma KappAhl jest notowana na sztokholmskiej giełdzie Nasdaq. Więcej informacji na stronie www.kappahl.pl.

 

KAPPAHL POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO

DEKORATORA
do sklepu w CH E.Leclerc/Lublin

Miejsce pracy: Lublin

Podstawą naszego działania są nasze wartości korporacyjne: otwartość, prostota, odwaga i duch zespołu. Jeżeli więc masz silną wolę, aby odnieść sukces i zrealizować swoje cele poprzez nowoczesne przywództwo coachingowe, dołącz do nas.

Poszukujemy osoby która ma:

- doświadczenie w zakresie przygotowywania ekspozycji towarów, aranżacji powierzchni wystawowych oraz stylizacji odzieży,

- posiada zdolności manualne, wyczucie stylu i interesuje się modą,

- ma zdolności plastyczne, umie pracować z kolorem i światłem,

- potrafi planować i organizować pracę swoją i innych,

Twoje zadania:

- aranżacja powierzchni sprzedażowej i wystawienniczej w sklepie o pow. 700 m2 oraz terminowość zmian ekspozycji w sklepie,

- wystrój i ekspozycja towarów w sklepie zgodnie ze standardami KappAhl  i pomoc naszym klientom w zakupach,

- prowadzenie szkoleń dla sprzedawców z zakresu obowiązujących trendów i zasad wystawienniczych

Oferujemy:

- pracę w etycznej, ekologicznej i odpowiedzialnej społecznie marce modowej,

- przyjazne środowisko pracy w atmosferze szacunku dla pracowników,

- stabilne warunki zatrudnienia

 

Kontakt:

 

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoją aplikację na adres mailowy: rekrutacja@kappahl.com lub kliknij przycisk: Zgłoś się

 

 

 

 

Wysyłając swoją aplikację zgadzasz się na przetwarzanie przez KappAhl Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@kappahl.com.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez KappAhl Polska także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zaznaczanie odpowiedniej zgody w formularzu rekrutacyjnym.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe
zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

Udostępnij w:

Region:

  • lubelski

Typ pracy:

Umowa

Godziny pracy:

W pełnym wymiarze czasu pracy

Dni pracy:

Zmiana

Termin składania aplikacji:

2020-09-30

Spodziewana data rozpoczęcia:

2020-09-30

Miejsce:

Lublin

Kontakty:

rekrutacja

Strona główna:

http://www.kappahl.com

Adres biura: